O nas – Grupowe wyjazdy na wakacje Kraków

Ciągle jesteś w biegu i brakuje Ci czasu dla siebie i rodziny. Przekładasz cały czas wyjazd na weekend, urlop, wakacje, ferie, bo zawsze jest coś ważniejszego. Martwisz się czy wybrany kierunek i obiekt spełni Twoje oczekiwania? Jak mieć 100% pewność, że Twój wyjazd jest przygotowany profesjonalnie, a nie tylko z jednostronną korzyścią dla operatora? To dzięki Nam zaoszczędzisz czas i dostaniesz gwarancję rzetelnej oferty opartej na naszych doświadczeniach, stady tourach i porównaniu wszystkich dostępnych ofert, opinii i relacji :)

Biuro podróży Kraków WONDER TRAVEL zostało stworzone przez rodzinę, której wielką pasją są podróże oraz zwiedzanie różnych zakątków świata. Każdy z nas jest inny, dlatego na nasze podróże turystyczne patrzymy zawsze przez pryzmat osób dorosłych jak również dorastającej córki, co pozwala nam poszerzać wiedzę na temat oczekiwań osób podróżujących w różnym wieku.

Biuro mieszczące się w Krakowie przy ulicy Garbarskej 4, jest kontynuacją istniejącego przez ostatnie 9 lat biura ENJOY TRAVEL. Nasze biuro istnieje z myślą tworzenia najpiękniejszych wspomnień i spełniania marzeń. Obecnie na rynku lokalnym znajduje się bardzo wiele biur podróży oferujących szeroką gamę wycieczek, ubezpieczeń, biletów czy innych produktów turystycznych. Można by powiedzieć, że Wonder Travel niczym się nie wyróżnia… a jednak! Nasza elastyczność, rekomendacje, dyspozycyjność, dyskrecja oraz profesjonalizm pozwolił nam już zapracować na zaufanie wielu klientów oraz osób z pierwszych stron gazet.

Oprócz działalności touroperatorskiej jesteśmy agentem renomowanych biur podróży takich jak: Itaka, Rainbow Tours, Grecos Holidays, Wezyr Holidays, Sun&Fun, Exim Tours, Ecco Travel , Ecco Holiday, 7Islands i wiele innych. Oferujemy wczasy krajowe i zagraniczne – samolotem, autokarem oraz z dojazdem własnym. Bazując również na 17 letnim doświadczeniu w branży hotelarskiej posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą obiektów wypoczynkowych w Polsce. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż międzynarodowych biletów autokarowych, lotniczych oraz ubezpieczeń turystycznych.

Biuro WONDER TRAVEL posiada gwarancję ubezpieczeniową

Serdecznie zapraszamy na kawę do naszej siedziby przy ul. Garbarskiej 4, mamy nadzieję, że za naszym pośrednictwem zobaczą Państwo wiele ciekawych miejsc.

Agnieszka, Maciek i Ola