5 atutów Wonder Travel

Pracujemy dla Ciebie i ” tworzymy najpiękniejsze wspomnienia”

Nie musisz do nas przychodzić wystarczy telefon lub mail – w ciągu kilku minut możesz mieć już ofertę dla siebie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, naszym atutem jest dyskrecja, elastyczność i dyspozycyjność, co pozwala nam mocno pozycjonować się w sektorze wymagających i zabieganych osób. Możesz zmieniać zdanie tyle razy ile chcesz. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej poznać jego potrzeby i oczekiwania. Pamiętaj to przecież dla Ciebie szukamy wymarzonego wyjazdu.

Obsługa

Obsługa, jej zaangażowanie, szczery uśmiech oraz pasja do podróżowania to były nasze główne założenie podczas tworzenia zespołu sprzedażowego i tego biura. Specjalnie stworzyliśmy nowoczesne, wygodne biuro, w którym możecie spędzić czas ze świetnymi doradcami przy filiżance dobrej kawy lub herbaty. Nasi specjaliści to osoby związane z branżą turystyczna od ok.10 lat, śledzący na bieżąco nowości i trendy zmieniające się. W Biurze pracują uśmiechnięci i zaangażowani pracownicy z 15 letnim doświadczeniem w branży,  widać u nich wielki entuzjazm, pasję oraz pozytywną energię, a co najważniejsze każdy z nich nadaje wyjątkową atmosferę w naszym Wonder Travel.

Sprzedajemy tylko oferty sprawdzonych biur

Tu Was może zaskoczymy! nie sprzedajemy wycieczek wszystkich organizatorów wypoczynku lecz tylko renomowanych biur. Doświadczenie nauczyło nas, aby wybierać tylko tych partnerów, którzy w naszych oczach są rzetelni, profesjonalni i co najważniejsze są FAIR w stosunku do naszych klientów. Polecamy tylko te oferty, które mamy sprawdzone i na które pojechalibyśmy sami naszą rodzinką. Z pasji do podróżowania, a nie z pasji do wciskania ofert bez pokrycia.

Obsługa sektora PREMIUM

Nasze doświadczenie to nie tylko branża turystyczna, to wieloletnia praca w hotelarstwie, podczas różnego rodzajów eventów, konferencji i kongresów. Przez lata nawiązaliśmy kontakty z licznymi firmami i znanymi osobami, które wymagają specjalnej obsługi, serwisu, dyskrecji, elastyczności i dyspozycyjności z naszej strony. Co najważniejsze dopasowania się do ich czasu pracy i sposobu komunikacji. Naszą pracą zapracowaliśmy na zaufanie wielu osób z sektora VIP i dlatego jesteśmy.

Sprawdzone oferty bez prowizji!

0 zł prowizji – ceny organizatora. Nasze oferty są bezpośrednio publikowane zgodnie z aktualnymi ofertami Organizatorów. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji, dzięki czemu publikowane oferty dostępne są w tych samych cenach co na stronach np. Rainbowa czy Ecco. Różnica jednak jest znacząca nikt nas nie opłaca abyśmy Wam sprzedawali oferty w które nie wierzymy 😊

Pozdrawiamy, Agnieszka, Maciek i Ola