Hiszpania – last minute z Krakowa

Za tydzień rozpoczynasz urlop? Nie masz planów? A co powiesz na wycieczkę do Hiszpanii? Słońce, palmy, plaża i kwitnące rododendrony sprawią, że szybko zapomnisz o codziennych sprawach. Sprawdź naszą ofertę wycieczek Last Minute do Hiszpanii, spakuj walizki i poznaj hiszpańskie kolory lata!

Hiszpania Last Minute – wyloty z Krakowa

Marzysz o opalaniu się na piaszczystych plażach i dobrej zabawie w otoczeniu palm? Czy może preferujesz aktywny wypoczynek? Wybierz zwiedzanie, odkrywanie miejscowych specjałów w hiszpańskich miastach przepełnionych intensywnymi kolorami i muzyką najlepszych DJ’ów. A może bardziej kusi Cię spokój nadmorskich miasteczek? Wakacje w Hiszpanii to możliwość poznania iberyjskiej kultury, zwyczajów i temperamentu mieszkańców, jak i okazja, by po prostu odpocząć, złapać oddech i nacieszyć się prażącym słońcem.

Hiszpania kontynentalna i Baleary – wypoczywaj i baw się do białego rana!

Hiszpania kontynentalna cieszy się zainteresowaniem turystów ze względu na piękną Barcelonę i niepowtarzalny klimat Madrytu. Te miasta po prostu musisz poznać! Jeśli chcesz pozostać na kontynencie, odwiedź wybrzeże i regiony Costa Brawa, Costa del Sol. A jeśli kusi Cię wyspiarski klimat – wybierz się na Baleary – Ibizę, Majorkę czy Minorkę.

To na Morzu Śródziemnym, na perle Balearów – Majorce, pomieszkiwali Fryderyk Chopin z George Sand. Przybywali tu, by cieszyć się widokiem wysokich klifów i długimi szlakami spacerowymi. Kiedy kwitną tu drzewa migdałowe, mieszkańcy wiedzą, że zima dobiega końca i zaczyna się sezon – turyści chętnie odwiedzają Majorkę przez wzgląd na bardzo przyjemny klimat. 28-30 stopni, lekki wiatr i piaszczyste plaże ze spokojnymi zatoczkami morskimi, sprawią, że nie raz odwiedzicie Majorkę.

Minorka od 1993 roku szczyci się nazwą rezerwatu biosfery UNESCO. To rzadziej odwiedzana wyspa przez wzgląd na odgórne ograniczenia rządowe. To najlepsze miejsce dla osób poszukujących wyciszenia. Bez problemu znajdziecie tu odosobnione zatoczki, z których uroku możecie skorzystać.

Dla osób poszukujących wrażeń i nowych znajomości polecamy Ibizę – wyspę dancingów i znanych klubów muzycznych. To tu spotkacie sławy świata muzycznego i wypracujecie taneczną kondycję.

Wyspy Kanaryjskie – piaszczyste plaże, wulkany i afrykańskie wybrzeże w zasięgu ręki

Bliżej afrykańskiego wybrzeża, na Oceanie Atlantyckim, znajduje się archipelag wysp, gdzie lato nigdy się nie kończy. Wyspy Kanaryjskie – wulkaniczne krajobrazy i przyjaźni mieszkańcy o wyspiarskim usposobieniu. Gotowi poznać hiszpańską Teneryfę, Lanzarote, Fuerteventurę czy Gran Canarię?  To kierunki chętnie odwiedzane przez cały rok. Doskonale rozwinięta infrastruktura turystyczna przyciąga turystów, szukających niepowtarzanej atmosfery, wypoczynku i doskonałej zabawy, również zimą.

Jeśli wciąż nie masz planów na urlop , skorzystaj z oferty Last Minute do Hiszpanii. Zapewniamy wysoki standard hoteli w najniższych cenach oraz kompleksową opiekę biura podczas pobytu w Hiszpanii. W ofercie mamy także wycieczki innych, sprawdzonych touroperatorów, dla których – tak, jak dla nas –jakość oferowanych usług jest najważniejsza.

 

Inne: