O nas – Indywidualne i Grupowe wyjazdy na wakacje Kraków

Wybierz wycieczkę, która spełni oczekiwania Twojej rodziny, spakuj walizkę i ruszaj w nieznane! Możesz nam zaufać. Prowadzimy rodzinne biuro podróży i możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży.

Naszą ofertę przygotowujemy w oparciu o zdobyte doświadczenie – to ono pozwala nam wybierać najatrakcyjniejsze kierunki, najlepsze hotele, a do wycieczek objazdowych wybieramy nietypowe atrakcje turystyczne. Co sprawia, że jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie?

Jesteśmy rodzinnym biurem podróży, przed Wonder Travel biuro nosiło nazwę Enjoy Travel – biuro z 9-letnią tradycją. Podróże mamy we krwi, nasze doświadczenie zbieramy nie tylko jako organizatorzy, multiagencja ale i uczestnicy wielu wypraw. Spostrzeżenia dorosłych oraz naszej dorastającej córki pozwalają nam organizować wycieczki dla całych rodzin, jak i podróżujących par w różnym wieku. Doradzamy kierunek, który jest dla Was odpowiedni oraz formę wypoczynku. W naszej ofercie znajdziesz wycieczki (również w opcji „Wczasy w dwóch hotelach” lub 7 dni zwiedzaj 7 odpoczywaj), wycieczki objazdowe, a także rejsy i szeroki wachlarz wyjazdów grupowych– tak szeroki wybór umożliwia znalezienie wycieczki osobom z różnymi oczekiwaniami.

Spośród wielu biur podróży wyróżnia nas indywidualne i elastyczne podejście do Klienta. Cenimy sobie sugestie i opinie osób, które podróżowały razem z Wonder Travel oraz tych, którzy dopiero planują wypoczynek z naszym biurem podróży. Ufamy, że zadowoleni Klienci są naszymi najlepszymi ambasadorami, a wszystkie sugestie owocują tworzeniem jeszcze lepszej oferty w przyszłości. Zależy nam, by nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykupionej wycieczki i po kolejne rezerwacje wracali właśnie do nas. Budowanie długotrwałych relacji nie jest łatwe, ale przynosi najwięcej satysfakcji z pracy i zapewnia prężny rozwój firmy.

Piękne wspomnienia i spełnione marzenia są miernikiem zadowolenia naszych Klientów – również tych z okładek magazynów i pierwszych stron gazet. Dzięki zachowaniu pełnej dyskrecji, mogą udać się na upragnione wakacje, z dala od blasku fleszy.

Naszą działalność touroperatorską uzupełniamy o stałą współpracę z najlepszymi biurami podróży: Rainbow Tours, Grecos Holiday, Wezyr Holidays, Sun&Fun, Exim Tours, Ecco Travel, Ecco Holiday, 7Islands i wielu innych. W naszej ofercie znajdują się wycieczki krajowe oraz wycieczki zagraniczne. W wybrane miejsca dostaniesz się samolotem lub autokarem, możesz także zdecydować się na wycieczkę z opcją własnego transportu. Ponadto prowadzimy sprzedaż ubezpieczeń turystycznych oraz międzynarodowych biletów autokarowych i lotniczych.

Biuro Wonder Travel zapewnia gwarancję ubezpieczeniową. Zapraszamy do naszego biura w Krakowie przy ulicy Garbarskiej 4, gdzie przy filiżance pysznej kawy pomożemy wybrać Ci wycieczkę Twoich marzeń!

 

Agnieszka, Maciek i Ola